Послуги

Послуги ТОВ «ЕЛІТ ОХОРОНА»

Найкращий фахівець з охорони на тереторії України з 2011-го року

ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Охорона виробничих об'єктів

Забезпечити охорону виробництва та проконтролювати дії працівників ви зможете за допомогою фізичної охорони підприємств промислового призначення

Охорона масових заходів

Фізична охорона вечірок і бізнес-заходів дозволить контролювати обстановку на всіх стратегічних ділянках та швидко зреагувати у надзвичайній ситуації

Охорона підприємств

Охорона працівників, службових приміщень, офісів та забезпечення безпеки на контрольно-пропускних пунктах вашого підприємства в будь який час дня чи ночі

Охорона котеджних містечок

Ми забезпечимо безпеку вашого приватного будинку, котеджу чи навіть цілого котеджного містечка. Наші охоронці завжди на сторожі вашого спокою.

Охорона комерційних об'єктів

Організовуємо захист торговельно розважальних центрів, магазинів, кінотеатрів, театрів та всіх можливіх розважальних та комерційних комплексів.

Охорона житлових комплексів

Організовуємо захист житлових комплексів на всіх рівнях починаючи з охорони пропускних пунктів та паркінгу на території, закінчуючи вахтою в будинку.

Охорона будівельних майданчиків

Захищаемо об’єкти будівництва від проникнення, мародерства та крадіжок. Забезпечуємо контроль периметра від проникненя небажаних чи сторонніх осіб.

Охорона складських приміщень

Організовуємо захист складів, складських приміщень, ангарів, а також захист периметру парковок та паркінгів, надземних па підземних комплексів.

Охорона кафе і ресторанів

Забезпечуємо захист літніх терас, ресторанів, кафе та нічних клубів. Огранізовуємо зустріч а супровід ВІП персон та гостей, охороняемо периметр закладу, та парковку.

ОХОРОННИЙ СУПРОВІД

Особиста охорона та супровід

Гарантуємо високу ефективність і швидкість вирішення питань особистої охорони. Наші охоронці постійно вдосконалюють спеціальну підготовку, відпрацьовують прийоми рукопашного бою.

Супровід цінних вантажів

Забезпечуємо супровід і охорону ваших вантажів при будь-яких видах перевезень територією України. Організовуємо безпеку доставки вантажу в потрібний пункт призначення в зазначений час.

Експрес охорона

Організовуємо виїзд группи швидкого реагування для урегулювання будь яких термінових питаннь чи конфліктних ситуацій в будь який час дня чи ночі. Группа охоронців приїздить на виклик терміново.

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Встановлення систем відеоспостереження

Організовуемо закупівлю систем відеоспостереження, проводимо монтажні роботи з установки систем та їх підключення для подальшої експлуатації.

Встановлення систем контролю доступу

Організовуемо закупівлю систем контролю доступу різних моделей, проводимо монтажні роботи з установки систем та їх підключення в офісні, складскі та інші приміщення.

Встановлення електронних та smart замків

Організовуемо закупівлю електронних та smart замків різних моделей, проводимо монтажні роботи з установки систем та їх підключення в баготоквартирних будинках, готелях, та інших приміщеннях.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Юридичні послуги

Проводимо юридичні консультації, надаємо допомогу в вирішенні юридичних питаннь та проблем, а також здійснюємо юридичну підтримку підприємств

Консультації з безпеки

Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

Аудит підприємств

Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Наша основна мета — оперативне та ефективне вирішення поставлених завдань з огляду на всі побажання клієнта, проявляючи максимальну увагу до деталей, дотримуючись повної конфіденційності, при незмінно високій якості послуг. Якщо у вас виникли будь-які питання, просто напишіть нам!

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ 24/7

ПРОСТО ВІДПРАВТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

  Наша основна мета — оперативне та ефективне вирішення поставлених завдань з огляду на всі побажання клієнта, проявляючи максимальну увагу до деталей, дотримуючись повної конфіденційності, при незмінно високій якості послуг. Якщо у вас виникли будь-які питання, просто напишіть нам!

  АДРЕСА

  вул. Марії Капніст, 8/4 Київ Украина 02000

  ТЕЛЕФОН

  (044) 200-17-07

  EMAIL

  elite.ohorona@gmail.com

  AllEscort