ФІЗИЧНА ОХОРОНА

ТОВ «ЕЛІТ ОХОРОНА» пропонує вам широкий спектр послуг з організації фізичної охорони об’єктів в Києві і всіх регіонах України.

Наша охоронна фірма здійснює захист персоналу, ресурсів та безпосередньо самого об’єкту за допомогою сучасних засобів та методів.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ

Такий вид охорони об’єкту передбачає використання послуг професійного охоронника, який володіє достатніми знаннями і уміннями, для забезпечення безпеки. Охоронник чергує на місці і оперативно реагує на те, що відбувається. Охорона на місці є необхідною для великих фірм і підприємств.

Фізична охорона вимагає професійного підходу і чіткого виконання всіх інструкцій. Співробітники ТОВ «ЕЛІТ ОХОРОНА» здійснюють охорону відповідно до попередньо розроблених схем та інструкцій, які складаються індивідуально для кожного об’єкту.

Щоб досягнути максимальної ефективності, охорона об’єктів здійснюється як комплекс заходів, що взаємопов’язані між собою. До них відносяться:

До них відносяться:

 1. 1
  Організація і управління стаціонарними постами
 2. 2
  Контроль якості заходів що виконуються на об'єкті
  Maecenas consectetur nisl vel porta tristique. Curabitur vel urna sodales, elementum urna quis, faucibus augue. Fusce convallis ipsum vel finibus accumsan. Etiam ut felis et dui eleifend scelerisque. Cras pharetra est ex, non facilisis dui iaculis pulvinar. Vivamus fermentum turpis a magna tempor, sed ornare neque sagittis. Morbi et urna ac felis laoreet tincidunt id id lectus. Curabitur efficitur congue est at porta.
 3. 3
  Використання сучасного обладнання для досягнення високого рівня безпеки
 4. 4
  Постійний моніторинг систем безпеки кваліфікованими спеціалістами

Чому ми найкращі ?

ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ

Швидкість та якість надання послуг — наш головний приорітет так як миттеве реагування це запорука успіху в нашій справі

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Ми розраховуємо вартість наших послуг виходячи з економічної ситуації країни і тому стежимо що б наші ціни завжди були нижчі за ринкові

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В нашій роботі ми використовуемо техніку та прибори останніх моделей, а також постійно поліпшуемо нашу матеріально технічну базу.

НАЙКРАЩІ СПІВРОБІТНИКИ

Наші охоронці мають високий рівень підготовки і  є кваліфікованими фахівцями з рукопашного бою та військової оборони

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Наша основна мета — оперативне та ефективне вирішення поставлених завдань з огляду на всі побажання клієнта, проявляючи максимальну увагу до деталей, дотримуючись повної конфіденційності, при незмінно високій якості послуг. Якщо у вас виникли будь-які питання, просто напишіть нам!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ 24/7

ПРОСТО ВІДПРАВТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

  Наша основна мета — оперативне та ефективне вирішення поставлених завдань з огляду на всі побажання клієнта, проявляючи максимальну увагу до деталей, дотримуючись повної конфіденційності, при незмінно високій якості послуг. Якщо у вас виникли будь-які питання, просто напишіть нам!

  АДРЕСА

  вул. Марії Капніст, 8/4 Київ Украина 02000

  ТЕЛЕФОН

  (044) 200-17-07

  EMAIL

  elite.ohorona@gmail.com

  AllEscort