Встановлення систем технчіного захисту - ТОВ "ЕЛІТ ОХОРОНА"

Перейти до вмісту

Головне меню:

Встановлення систем технчіного захисту

Охоронні послуги

         Встановлення систем охоронної сигналізації
Головне призначення охоронної системи (охоронної сигналізації) полягає в оперативному і гарантованому сповіщенні господарів і/або правоохоронні служби про несанкціоноване проникнення в приміщення, що охороняється.

         Встановлення систем пожежної сигналізації
Система пожежної сигналізації є складним комплексом технічних засобів, який служить для своєчасного виявлення спалаху в зоні, яка захищається.

         Встановлення систем відеонагляду
Системи відеонагляду дозволяють здійснювати відеоконтроль за ситуацією на об'єкті та дають можливість відеозапису подій, контролю над ними та запису їх на магнітні та цифрові носії інформації.
 В залежності від типу об'єкту комплектація системи відеонагляду варіюється.

         Встановлення систем контролю доступу

Система контролю доступу застосовується для відслідк
овування проходу людей в окремі приміщення та для збору і запису інформації про дії співробітників об'єкту та його відвідувачів.
 Система контролю доступу постійно забезпечує контроль за порядком на об'єкті.

         Встановлення систем периметрової охорони
Периметрова сигналізація призначена для забезпечення раннього сповіщення про спробу проникнення і тим самим гарантує безпеку об'єктів і тих, хто на них знаходиться. У нічний час периметрова сигалізація забезпечить Вам спокій від зовнішніх посягань.

         Встановлення та обслуговування домофонного обладнання
Домофони слугують забезпеченню особистої безпеки - спеціальні аудіо- і відеозасоби, контролюючи осіб, що входять до офісних або житлових приміщень. Домофони використовуються не тільки як самостійні пристрої, але і як частина системи контролю і доступу.


 
Назад до вмісту | Назад до головного меню