Особиста охорона дітей - ТОВ "ЕЛІТ ОХОРОНА"

Перейти до вмісту

Головне меню:

Особиста охорона дітей

Охоронні послуги

   Охорона дітей - це, в першу чергу, охорона від викрадень з метою отримання викупу (кіднепінг). Однак, крім цього, дитині може загрожувати небезпека з боку людей з неврівноваженою психікою і сексуальними відхиленнями. У такій ситуації злочинець ніяк не дає про себе знати, тому знайти зниклу дитину стає вкрай складно. Уникнути цієї небезпеки допоможе особиста охорона дітей, що здійснюється фахівцями.

   Дитина може стикатися з непередбаченими проблемами в школі, на вулиці, на прогулянці. Вуличні хулігани-вимагачі зараз не рідкість, і об'єктом їхньої уваги все частіше стають самі беззахисні - діти. Відсутність у дитини грошей лише ускладнить ситуацію - розсерджені вимагачі можуть вдатися до фізичних методів насильства. Забезпечивши особисту охорону дітей, ви подбаєте про спокійне життя для них і
для себе. Ваша дитина не буде боятися виходити на вулицю і уникне психологічної травми - поруч завжди буде надійний захисник.

   Охорона дітей часом виявляється для співробітників приватних охоронних підприємств непростим завданням. До дітей більшою мірою, ніж до дорослих, потрібен серйозний індивідуальний підхід. Фахівці, якими здійснюється охорона дітей, володіють широкими знаннями в галузі дитячої психології. Вони легко налагодять контакт з дитиною, встановлять дружні відносини, зможуть перетворити здійснення охорони в гру, в якій сама дитина із задоволенням візьме участь. При необхідності, вони навчать дитину деяким засобам самооборони на екстрений випадок.

   Охорона дітей включає в себе постійний супровід дитини в людних місцях у присутності одного або декількох охоронців, спеціалізоване перевезення на захищеному автомобілі, розробку оптимальних маршрутів проходження і т.п. Весь комплекс заходів узгоджується з батьками дитини, будь-які їхні побажання і думка самої дитини, звичайно ж, враховуються негайно.

   Незалежно від того, скільки дітей перебуває під охороною, їх повна безпека гарантується. Охорона дітей здійснюється нами за всіма правилами з особливою ретельністю. Безпека дитини - це відсутність стресів, а отже,
її здорова психіка і майбутнє благополуччя


ДИТЯЧА БЕЗПЕКА


    Питання про безпеку рідних і близьких для сучасного бізнесмена стоїть не менш гостро ніж безпека власної компанії. І найбільш уразливим об'єктом тут може стати дитина.

    Проблеми кіднепінгу, замахів на життя та збройні напади, на щастя, не так поширені. Однак залишаються ситуації, які, на перший погляд, можуть бути непомітні, але в подальшому вони здатні заподіяти масу неприємностей.

    Проблеми кіднепінгу, замахів на життя та збройні напади, на щастя, не так поширені. Однак залишаються ситуації, які, на перший погляд, можуть бути непомітні, але в подальшому вони здатні заподіяти масу неприємностей.

    Найбільш типова проблема, особливо у дітей із забезпечених сімей - шкільні або вуличне здирство. Психологічно, дитині важко зізнатися у своїй слабкості. Вона боїться не отримати допомогу з боку батьків, а можливо, не хоче уславитися слабким серед власних товаришів (однокласників).

    Нарікати на неспроможність правоохоронних органів або школи не має сенсу; вуличне здирство - не те питання, в якому вимагається участь саме цих організацій. Навіть батьки не завжди знають, як справитися з цією проблемою. Відповідь проста - необхідна досвідчена, спеціалізована допомога фахівців. Так само великою проблемою може послужити вплив "поганої" компанії і залучення малолітніх дітей до наркотиків, цигарок та алкоголю.


 
Назад до вмісту | Назад до головного меню